Värske ajakiri

Veikko Täär pole valmis armastuse nimel iseennast maha salgama

Eesti Naine 15.11.2017, 08:12

Armastatud inimesega ei ole kunagi igav, isegi siis, kui ei räägita, teab näitleja Veikko Täär. Teda ennast näeb rääkimas ja mängimas novembri lõpus ja detsembris Gerda Kordemetsa lavastuses Mehed.

Millal sa esimest korda armusid?

Olin arvatavasti esimestes klassides ja armusin oma klassiõesse.

Mida sa oled armastuse nimel teinud?
Olen liikunud sadu kilomeetreid, trotsinud ilma, oodanud väraval, roninud redeliga teisele korrusele, küllap lendaks maailma teise otsagi, tooks kuu ja tähed taevast alla.

Milleks sa armastuse pärast valmis ei oleks?
Iseennast maha salgama või tohutult piirama ning ainult teisele elama. Minu arvates pole see õige. Tingimuslik armastus pole minu tassike teed.

Kuidas armastust hoida?
Tuleb austada, imetleda, usaldada, tänulik olla, naeratada, püüda mõista ning jagada oma mõtteid ja tundeid. Armastatud inimesega ei ole kunagi igav, isegi siis, kui ei räägita. Teise lähedus on juba suur rõõm ja energia.

Kas armastus on sõna või tegu?
Ta on mõlemat, kuid nagu näitlemine tähendab tegutsemist, siis ka armastus on tegu. Armastus peaks tegutsema motiveerima küll.

Kuidas oled parandanud oma murtud südant?
Aeg parandab haavu ja murtud südameid. Palju on meie peades kinni. Me ei saa kedagi omandada, kuid vahel on lähedase inimesega teede lahutamine tõesti raske. Tuleb säilitada terve mõistus ja optimism.

Loe edasi Eesti Naise novembrinumbrist: 

Artikli täismahus lugemiseks:
Telli digiajakiri €/kuu
Oled juba lugeja? Logi sisse