Horoskoop

Päevahoroskoop, 15. november: Lõvi peaks otsima lõõgastavat tegevust, Skorpion kogeb midagi uut

Astroloog Maria Angel 15.11.2017, 07:50

JÄÄR
Oled põikpäine ja ajad muudkui aga edasi möödunud nädalal alustatud asja, kuigi teised on sellest teemast juba ammu tüdinenud ja tahaksid muuga tegeleda.
SÕNN
Võta välja oma ametijuhend ning võrdle ülesandeid selles oma igapäevase tegevusega töökohal. Kas mitte ei tee sa rohkem, kui nõutakse?
KAKSIKUD
Su ei jää muud üle, kui minna ühe tüli vahele ja konkreetselt selgeks teha, et on aeg kaklemine lõpetada, asjad rahulikult selgeks rääkida ning taas koos sõbralikult edasi minna.
VÄHK
Kui pead pikalt nelja seina vahel konutama, muutud loiuks ja pahuraks. Proovi päeva ajal – eriti kui päike paistab – nii palju kui võimalik õues viibida, kasvõi lõunapausi ajal natukene jalutada.
LÕVI
Tegemist on palju, aga suudad oma tööd süsteemselt organiseerida ning oma jõuvarusid targalt jagada, mistõttu kõik toimib kui kellavärk. Õhtul võiksid endale midagi lõõgastavat lubada.
NEITSI
Saad põnevat infot, aga tõenäoliselt mitte ajalehest ega internetist, vaid stiilis naised-saunas-rääkisid. Seetõttu ei tasu kõike kuuldut puhta kullana võtta, samas on kuulujuttudes ikka tükk tõtt.
KAALUD
Raskusi on kõiksugu tehnikaimedega suhtlemisel. Mida iganes – sa ei saa tööle
videomakki või ei printer lihtsalt ei suvatse printida, kuigi sa teed kõike täpselt nii, nagu peab.
SKORPION
Nendest muredest, mis sind tavaliselt argipäeviti jälitavad, saad end täna välja
lülitada. Tegeled millegi sootuks teistsugusega ja omandad teadmisi, millest sul tulevikus igapäevaelus kasu on.
AMBUR
Vaja on keskenduda. Ära lase ennast segada. Ära üldse kuulagi, mida teised räägivad, rääkimata nende probleemidesse süvenemisest. Pane kasvõi kõrvaklapid pähe.
KALJUKITS
Kohustused ahistavad. Mida rohkem vaba aega sul täna on, seda õnnelikumana ennast tunned. Eriti hea, kui saad võtta vaba päeva ja teha midagi niisugust, millest tükk aega ainult unistanud oled.
VEEVALAJA
Tahad end kaunina tunda ja paned välimusele ülimalt suurt rõhku. Jää siiski hea maitse piiresse – kui peoriietega kontorisse ilmud, jätad mulje, et peole sind üldjuhul ei kutsuta.
KALAD
Võimalikud on kummalised käigud suhete tasandil. Keegi uus ja eriline võib silmapiirile ilmuda, nii et huvi tema vastu tekib esimesest pilgust nõnda suur, et sa enam selgelt mõeldagi ei suuda.

SÜNNIPÄEVALAPSELE: Palju õnne, Skorpion! Uus aastaring tõotab tuua õnne ja rõõmu su ellu. Ole seltskondlik, saad tähelepanu ja imetluse osaliseks. Lihtne on uusi suhteid alustada. Äriasjus ole hoolikas, hoia dokumendid korras ning ära mine libekeelsete müügimeeste õnge. Hoidu raha raiskamisest, emotsiooniostude sooritamisest.

Tänased sünnipäevalapsed: ÜLO TORPATS, TIIT SOKK, GERHART HAUPTMANN, PETULA CLARK

Nimepäevad: VAIKE, VAIGE, VAIGI, VAIKI