Horoskoop

Päevahoroskoop, 15. juuli: Sõnnil läheb kõik libedalt, Kaladel on rõõmus päev

Astroloog Maria Angel 15.07.2017, 08:33

JÄÄR
Ära pelga tööd ja vaeva, tegutse jõuliselt selle nimel, et võimalused ära kasutada ja saada seda, mis sulle kasulik on, huvi ja eneseteostusvõimalusi pakub.
SÕNN
Tasub olla inimeste hulgas, paljudega mõtteid vahetada. Libedalt läheb nii isiklike kui ka äriliste suhete loomine. Juhused soosivad sind.
KAKSIKUD
Kui end väsinuna tunned, püüa teha väike puhkepaus ja keskendu kodustele asjadele, leia rõõmu kodus toimetamisest ja perega aja veetmisest.
VÄHK
Tegele aktiivselt uute teadmiste hankimisega. Ära pelga suhtlemist, ole seal, kus käivad koos targad inimesed!
LÕVI
Ära heida meelt. Kuigi viimasel ajal on ehk olnud viivitusi ja takistusi, ei tasu alustatud projekte siiski pooleli jätta. Võta need nüüd taas käsile, mitte küll suure hooga, vaid tasa ja targu.
NEITSI
Energiat on palju – niisama käed rüpes istumine on sulle vastumeelne, tahad askeldada. Ootad, et sind tähtsatesse plaanidesse pühendataks, tahad sõna sekka öelda.
KAALUD
Teised arvestavad sinuga ja on vastutulelikud ka juhul, kui vajad abi. Niisiis – julge öelda, kui oled hädas, küllap näed, et abi on väga lähedal.
SKORPION
Suhete arendamine sujub suurepäraselt. Hoolitse oma välimuse eest, ilmu õigel ajal õigesse kohta ja naerata vestluskaaslastele – siis tekivad põnevad võimalused justkui iseenesest.
AMBUR
Sul on jõudu, julgust ja – mis peamine – paras annus ambitsioonikust. Selle eelduseks, et kuhugi jõuda, on küllalt kõrgete, auahnete eesmärkide seadmine.
KALJUKITS
Esmatähtis on endale aru anda, millised on su sisemised vajadused. Kui pilt on sinu jaoks selge, tasub hakata astuma samme selleks, et pürgida just selle poole, mida kõige rohkem vajad.
VEEVALAJA
Üksinda edasi pürgides jõuad peagi ummikusse. Pead leidma inimesi, keda usaldada, keda oma plaanidesse pühendada. Tõenäoline, et leiad sellised inimesed vanema põlvkonna sugulaste hulgast.
KALAD
Lihtsad toredad asjad – näiteks see, kui hommikul päike paistab või vastutulija tänaval naeratab – teevad su meele rõõmsaks.

SÜNNIPÄEVALAPSELE: Palju õnne, Vähk! Algaval uuel eluaastaringil edenevad hästi raha- ja äriasjad. Küllap saad head nõu ja tuge vanematelt ja teistelt pereliikmetelt. Tegutsed aktiivselt, kuid kui teele tekivad takistused, pole mõtet jõuga edasi punnitada. Võta parem hoog maha ja lähene asjadele taipliku
mõistusega.

Tänased sünnipäevalapsed: RAIVO E. TAMM, PIRET RAUD, REMBRANDT, IRIS MURDOCK

Nimepäevad: RAGNE, RAINA, RAINE, RAINI, RAUNI

Päevahoroskoop on pärit raamatust "Eesti horoskoop 2017"

Vaata ka: facebook.com/eestihoroskoop