Horoskoop

Augustikuu horoskoop: vaata, mida tähed sulle lubavad!

Anne Mänd 02.08.2017, 09:27

JÄÄR

Armastus. Romansid on toredad, kuid kui suhe ei edene, siis on see lihtsalt emotsionaalne meelelahutus. Töö. Juba sõna “töö” mainimine tekitab allergiat. Praegu vajad sa puhkust. Raha. Oled kaotanud kontrolli väljaminekute üle.

SÕNN

Armastus. Suhtesse siginevad kohustused, mis lämmatavad su kirglikke tundeid. Töö. Tegutsed vaikselt ning sellise tempoga toimetades saavutad praegu parimaid tulemusi. Raha. Tundub, et vajad lisaressursse – aga kust neid saada?

KAKSIKUD

Armastus. Vahel on hea armastusromaani lugemine märksa kosutavam kui reaalses armusuhtes olemine. Töö. Tahad muutusi karjääris, kuid need on visad tulema. Raha. Sponsorid on teretulnud.

VÄHK

Armastus. Veenus õnnistab praegu sinu tähemärki ning suhe kallimaga muutub järjest nauditavamaks. Töö. Kolleegid on puhkuselainel ja sinulgi on aeg töösse rahulikumalt suhtuda. Raha. Soe suvi ei ole mõjunud su kainele majandamisele laastavalt.

LÕVI

Armastus. Ükskõik kui palju on sinu elus armastust – ikka on seda sinu jaoks liiga vähe. Sa vajad armastust igasse hingetõmbesse. Töö. Oled ettevõtlik ning Marss sinu tähemärgis jagab sulle külluslikult eluenergiat. Raha. Tegutsedes kulub paratamatult raha.

NEITSI

Armastus. Vaatad luurava pilguga ringi, sest uus armastus võib iga nurga taga peidus olla. Töö. Kolleegid teevad sulle toreda ettepaneku, et sa tööl ennast inspireerituna tunneksid. Raha. Paras aeg oma finantsoskusi täiendada.

KAALUD

Armastus. Praegu on suurelt elamise aeg, sest Jupiteri mõju annab sinu unistustele tuult tiibadesse. Töö. Vajad värskendavat töist muutust, kuid sa ei tea, kuidas seda teha. Raha. Sa ei taha olla miljonär, vaid sa tahad elada nagu miljonär.              

SKORPION

Armastus. Sinu intuitiivsus töötab praegu sinu kasuks, mõistad oma kallima tundeid poolelt sõnalt. Töö. Vajad suuremat tunnustust, kui sulle pakutakse, ning seetõttu hakkab sinu tööind raugema. Raha. Heldus paneb raharattad ringlema.

AMBUR

Armastus. Mõtisklused armastuse teemadel ei vii kuhugi, kui sa neid oma kallimaga ei jaga. Suhtes on praegu märksõnaks avatus. Töö. Soodus aeg oma töö ja hobi ühendamiseks. Raha. Suhtud materiaalsetesse väärtustesse impulsiivse kirega ega mõtle, mis homne päev toob.

KALJUKITS

Armastus. Kõik ei käi küll sinu tahtmist mööda, kuid muretsemiseks pole põhjust. Töö. Pole välistatud üks väike töine romanss, aga “rebane” ju oma kodu lähedalt ei murra. Raha. Väike vaakum rahakotis vajab täitmist.

VEEVALAJA

Armastus. Konservatiivsus pole sinu jaoks! Praegu lähtud oma sisetundest ning reeglid jäävad tagaplaanile. Töö. Sind kutsutakse mitmesugustele töistele üritustele, millest võib karjääris kasu olla. Raha. Kas tõesti jäävad jagajale näpud?

KALAD

Armastus. Tajud nähtamatuid piiranguid, kuigi väliselt tundub kõik korras olevat. Töö. Raske on töö- ja isikliku aja vahele piiri tõmata. Töö kipub koju kaasa tulema. Raha. Emotsionaalsed ostud kuuluvad toreda suve juurde.