Horoskoop

Päevahoroskoop, 6. august: Lõvil on kuumad tunded ammuse sõbra vastu, Neitsi on dramaatiline

Astroloog Maria Angel 06.08.2017, 08:04

JÄÄR
Tunned end mugavamalt tuttavas olukorras. Seltsid pigem inimestega, kellega koos oled juba mõndagi läbi elanud.
SÕNN
Nii mõnegi ammust ajast meeles mõlkunud soovi võiks nüüd konkreetseks plaaniks vormida ja seda ka teostama hakata. Suudad seda vaid juhul, kui mingist muust tegevusest loobud.
KAKSIKUD
Sul on küll head kavatsused, aga välja ei kuku kõik sugugi nii, nagu peaks. Suheldes peaksid olema ettevaatlik ja vaatama, et ikka kõigiga taktitundeliselt käituksid.
VÄHK
Aeg selleks, et teha tulevikuplaane. Pane paika kaugemad eesmärgid, need olgu pingutamist nõudvalt kõrged, kuid siiski reaalselt saavutatavad.
LÕVI
Võimalik, et sinu ja ammuse sõbra vahel lahvatavad nüüd kuumemad tunded. Selline olukord võib teie ühises sõprusringkonnas palju elevust ja segadustki põhjustada.
NEITSI
On mõningaid muresid, aga peamine neist on see, et kipud asju liiga traagiliselt nägema ja mõtled oma probleemid hullemaks, kui need tegelikult on.
KAALUD
Võid ka riski peale minna, kui sisetunne sul seda teha lubab. Igatahes on praegu lootust oma elukvaliteeti kõvasti parandada ja saada just seda, mida su hing ihaldab.
SKORPION
Elu sunnib sind praegu väga praktiline olema. Kohustusi on palju ning sul lihtsalt ei jää energiat lõbutsemiseks ega oma hobidega tegelemiseks.
AMBUR
Ei maksa äraootavale seisukohale jääda. Kui pikalt kaalutled, lased võimalused käest. Suudad mõndagi ära teha, aga kõige tähtsam on see, et oleksid õigel hetkel õiges kohas.
KALJUKITS
Ilu on sinu jaoks praegu väga oluline. Tahad, et kõik sinu ümber oleks kaunis ja puhas, ka pöörad tavalisest veel rohkem tähelepanu enda välimusele.
VEEVALAJA
Sulle meeldib väga, kui sind kiidetakse, mett moka peale määritakse, ülimalt andekaks ja kauniks kutsutakse. Su parimad sõbrad on siiski need, kes on ausad ja kriitilised.
KALAD
Sind piinavad mingid kinnismõtted. Et need puudutavad su lähedasi, piinad sa paraku oma kinnismõtetega ka neid, kuigi sa tegelikult seda niimoodi plaaninud ei ole.

SÜNNIPÄEVALAPSELE: Palju õnne, Lõvi! Algaval aastaringil tasub usaldada mitte ainult mõistust, vaid ka tugevat intuitsiooni. Ettevaatlik tasub olla rahaasjus, kõiki tehinguid hoolikalt planeerida. Tegutsemislusti peaks jaguma kogu aasta vältel, oma eesmärkide poole liikumisel tuleb aga ette ka
teravat konkurentsi.

Tänased sünnipäevalapsed: GUNNAR AARMA, ANDY WARHOL, GERI HALLIWELL, ROBIN VAN PERSIE

Nimepäevad: LAINE, LAINA, LAINELA, LAINI, LAIVE, LAIVI

Päevahoroskoop on pärit raamatust "Eesti horoskoop 2017"

Vaata ka: facebook.com/eestihoroskoop