Horoskoop

Päevahoroskoop, 7. august: Kaalud näevad kallimat läbi roosade prillide, Kaljukits peab olema julge

Astroloog Maria Angel 07.08.2017, 08:06

JÄÄR
Ole ettevaatlik, sest üks kena naeratusega libekeel üritab sind enda huvides tegutsema panna. Ära lase end tema ilusatest sõnadest ära petta, ta eesmärk on sind ära kasutada.
SÕNN
Alateadlikult oled tänast päeva oodanud, sest on võimalik, et üks kena inimene taas sinuga ühendust võtab või sind külastab. Selle hetke ootuses üritad tööd teha, aga ei suuda süveneda.
KAKSIKUD
Oled üsnagi põikpäine ja selle asemel, et kuulata, mida teised räägivad, mõtled peamiselt sellele, kuidas nende jutt ümber lükata ja hoopis oma seisukohti kaitsta.
VÄHK
Sulle on väga oluline, et eelkõige su pereliikmed sinu tegevust ja mõtteid aktsepteeriksid. Kui aga keegi su lähedastest su plaane hukka mõistab, on sul praegu väga raske midagi ära teha.
LÕVI
Lükkad hoogsalt käima mingi tegevuse, organiseerid ja jagad asjatundlikult alluvaile või kaastöötajaile juhiseid. Kui tekib probleeme, ei viitsi sa nende lahendamisega vaeva näha.
NEITSI
Võtad oma tundeid väga tõsiselt ja see tekitab probleeme. Analüüsid põhjalikult
oma vestlusi armastatud inimestega, loed üle meilivahetust ja FB-vestlusi ja põed iga vale sõna pärast.
KAALUD
Näed oma armastatut läbi roosade prillide ja ei analüüsi tema tegevust üldse. Tundub, et kõik see, mida tema teha otsustab, ongi õige. Tunned ennast ta kõrval noore ja rumalana.
SKORPION
Mida rohkem tööasju korda ajada suudad, seda parem. Hoia end pidevas tegevuses, et mitte hakata mõtteis oma suhteid analüüsima.
AMBUR
Saad võimaluse tööst hinge tõmmata ja avastad ühtäkki, et su ümber on põnev maailm, milles on palju asju, mida oleks vaja näha ja katsetada.
KALJUKITS
Mida julgem oled, seda rohkem kasu toob tänane päev. Kui oled mingit otsustavat sammu juba ammu teha tahtnud, aga oled aina kõhelnud, siis võta nüüd süda rindu!
VEEVALAJA
Et mõtted on peamiselt isiklike teemadega hõivatud, oled tööl üsnagi tähelepanematu ja võid vigu teha. See võib omakorda kaaslasi, kes su tööd parandama peavad, ärritada.
KALAD
Sa ei tee oma otsuseid mitte põhjaliku analüüsi alusel, vaid täiesti mõtlematult, aga tugevale vaistule tuginedes. Üllataval kombel ei eksi sa sugugi rohkem, kui mõistuspärasust austavad kaaslased.

SÜNNIPÄEVALAPSELE: Palju õnne, Lõvi! Kuuvarjutusega algab tähendusrikas aastaring su elus. Fookus on eelkõige isiklikel eesmärkidel. Usalda iseennast, aga austa ka ühiskonnas kehtivaid norme ja järgi seadusi. Muudatusi on tulemas, võta neist enda jaoks parim. Armastuses vajad lähedust ja romantikat,
mida jagab keegi, keda ammu tunned ja usaldad.

Tänased sünnipäevalapsed: VELJO TORMIS, TEET MARGNA, MATA HARI, DAVID DUCHOVNY

Nimepäevad: VAIDO, VAIGO, VAIKO, HILJAR, HILJO

Päevahoroskoop on pärit raamatust "Eesti horoskoop 2017"

Vaata ka: facebook.com/eestihoroskoop