Horoskoop

Päevahoroskoop, 8. august: Vähk võib kohata hingesugulast, Veevalaja särab tähelepanu keskpunktis

Astroloog Maria Angel 08.08.2017, 07:21

JÄÄR
Rühi aga julgelt edasi. Ehkki aeg-ajalt võib sind tabada käegalöömismeeleolu, ära astu rajalt kõrvale.
SÕNN
Kuigi tunned end turvaliselt koos nendega, kes mõtlevad samamoodi kui sina, on mõistlik suhelda ka teistsuguste inimestega. Need, kes sind kritiseerivad, võivad tegelikult palju abiks olla.
KAKSIKUD
Juhtuda võib midagi niisugust, mis su plaanid segi lööb. Sulle tundub ehk, et üks teine inimene on selles süüdi, arvad, et ta on sinu suhtes pahatahtlikult meelestatud.
VÄHK
Kui sa oled üksik, on igati asjakohane palju seltskonnas, erinevatel üritustel liikuda ja inimestega suhelda – juhus võib sind hingesugulasega kokku viia.
LÕVI
Üsnagi stabiilne ajajärk. Sul on rohkesti argiseid kohustusi, oled päev läbi tegevuses ja ajast kipub isegi puudu jääma. Ehkki inimestega on läbikäimist palju, on suhtlus pigem pealiskaudne.
NEITSI
Infot on palju ja see on killustatud. Pead suutma seda selekteerida, et leida üles, mis tõene ja sinu jaoks väärtuslik.
KAALUD
Kõige tähtsamad inimesed su elus on pereliikmed. Tunnete üksteist läbi ja lõhki, just seetõttu suudate head koostööd teha.
SKORPION
Tasub ennast takka sundida. Eesmärgid on paigas ja praegu on tõsise tegutsemise aeg. Asjad, millega oled algust teinud, arenevad kiiresti edasi, kui sa vaid suudad end distsiplineerida.
AMBUR
Küllap tunned end õnneliku inimesena – saad pidevalt kinnitust sellele, et sind armastatakse. Enamgi veel, neid, kes sinust hoolivad, on üsna palju.
KALJUKITS
Sinu tegemised edenevad stabiilselt, tõenäoliselt annavad tööülesanded sulle võimaluse ennast tõestada. Tunned rahulolu sellest, et saad hakkama ka keeruliste asjadega.
VEEVALAJA
Sulle meeldib tähelepanu keskpunktis särada, selleks on nüüd võimalusi küllaga. Paned rõhku välimusele, nii jääd paljudele juba esimesest pilgust silma.
KALAD
Hea aeg selleks, et alustada päris uue projektiga. Tõsi küll – väga kiireid tulemusi pole sellelt asjalt oodata. Arvesta sellega, et tegutseda tuleb targalt ja distsiplineeritult.

SÜNNIPÄEVALAPSELE: Palju õnne, Lõvi! Uuel aastaringil oled optimistlik ja tegus, otsid võimalusi oma tegevusvälja laiendamiseks. Sead kõrgeid eesmärke ja püüdled jõuliselt nende poole. Ära hinda organismi jõuvarusid üle – ehkki oled tugev, ei ole sa rauast! Vahepeal vajad paratamatult lõõgastust ja
võimalust kallima kaisus puhata.

Tänased sünnipäevalapsed: PEEP PEDMANSON, LIINA VAHTRIK, DUSTIN HOFFMANN, ROGER FEDERER

Nimepäevad: SILVIA, SILVI, SILVA, SILVE

Päevahoroskoop on pärit raamatust "Eesti horoskoop 2017"

Vaata ka: facebook.com/eestihoroskoop