Horoskoop

Päevahoroskoop, 4. oktoober: Ambur maadleb armukadedusega, Lõvi klaarimata suhetega minevikust

Astroloog Maria Angel 04.10.2017, 07:29

JÄÄR
Ole nüüd julge! Kui sa kõhklema jääd, võib muidu nii hoolikalt planeeritud tegevus võtta vale suuna, sa jõuad kuhugi küll, aga see pole kaugeltki see koht, mis su eesmärgiks oli.
SÕNN
Peaksid enda jaoks mingid kriteeriumid konkreetselt paika panema, mitte tegema olulisi otsuseid pelgalt hetkeemotsioonidest lähtudes.
KAKSIKUD
Nendegi asjade juures, millest juba varem mõndagi teadsid, näed uusi nüansse. Silmad võivad avaneda ka mõne kaasinimese suhtes – märkad, et ta polegi see, kelleks teda pidanud
oled.
VÄHK
Kui sa end ei kontrolli, soetad endale tõenäoliselt terve rea ilusaid, aga küllaltki
kasutuid asju. Näiteks mõne rõivatüki, mis ei sobi ühegi teise esemega su garderoobis.
LÕVI
Klaarimata suhted minevikust tõusevad taas päevakorda. Nüüd nõuab nende lahendamine rohkem jõudu kui siis, kui oleksid seda õigel ajal teinud.
NEITSI
Pilk on uljalt tulevikku suunatud. Sead sihiks midagi niisugust, milleni on võimalik jõuda vaid juhul, kui väsimatult tööd rügada.
KAALUD
Sa ei ole kaaslaste panusega rahul. Põhjus on su enda ülbuses või hoopiski sisemises nõrkuses, mida varjata püüad. Käitu kaasinimestega viisakalt ja lugupidavalt.
SKORPION
Mida enam sa oma arvamust selgitades ärritud, seda kindlam on, et püüdlused oma seisukohti selgeks teha jooksevad liiva. Pead olema vana rahu ise, et teisiti mõtlev inimene sust aru saaks.
AMBUR
Armukadedus võib silme eest mustaks võtta. On tunne, nagu teised oleks kuidagi meelega su vastu. Kriitika peale ei tasu solvuda, selle põhjusi tuleb eriti hoolikalt analüüsida.
KALJUKITS
Sinu meeskond vajab sind kui kindlat tugitala. Ka keerukates olukordades oled
sina see, kes suudab rahu ja väärikuse säilitada.
VEEVALAJA
Sul ei ole kiiret, saad vabalt plaanide tegemist veidi edasi lükata. Võta natukeseks aeg maha, vaheta keskkonda ja puhka ennast välja.
KALAD
Oled kallima vastu tõrges. Võimalik, et sa ei suuda mõnda ammust seika talle siiani andestada. See on eeskätt su enda hingeline probleem.

SÜNNIPÄEVALAPSELE: Palju õnne, Kaalud! Algav isiklik aasta annab palju võimalusi oma elukvaliteedi parandamiseks. Sul on julgust lasta lahti vanast ja oma aja ära elanust, et teha ruumi uuele ja paremale. Eriti puudutab see suhete valdkonda. Sinu ellu tulevad uued, inspireerivad inimesed, võid leida
hingesugulase.

Tänased sünnipäevalapsed: AUGUST MÄLK, BUSTER KEATON, SUSAN SARANDON, ALICIA SILVERSTONE

Nimepäevad: RANDOLF, RANDEL, RANDO, RANNO, RANDAR, FRANK

Telli „Eesti horoskoop 2018“ soodushinnaga: raamat24.ee, 666 2233, tellimine@kirjastus.ee