Horoskoop

Päevahoroskoop, 7. oktoober: Kaladele on kõik uksed valla, Skorpioni soovid on liiga suured

Astroloog Maria Angel 07.10.2017, 07:17

JÄÄR
Sul tuleb õppida end talitsema. Kui kannatuse kaotanuna midagi ütled või teed, on pärast keeruline suhteid jälle korda saada.
SÕNN
Uute asjade alustamiseks on sul küll piisavalt energiat, ent teele tekib takistusi
kohtades, kui sa neid oodata ei oskakski, võib tekkida peaga vastu seina jooksmise tunne.
KAKSIKUD
Suhtu oma kaaslastesse positiivselt, ole püüdlik. Sul ei pruugi kõik kohe õnnestuda, ent peamine on usk endasse, teadmine, et suudad oma vigadest õppida.
VÄHK
Peaksid proovima end realistlikumalt hinnata, mõtlema selle üle, millised on su
negatiivsed küljed. Kui leiad endas vaid positiivset, on su enesehinnanguga midagi viltu.
LÕVI
Kui kallima arvamusavaldused sulle vastuvõetamatud näivad, eelistad pigem eemale tõmbuda. Ometi oleks otstarbekam pingutada selle nimel, et ikkagi saaks asjad selgeks rääkida.
NEITSI
Energiat on palju, sind valdab tahtmine tegutseda. Suunad oma jõu eelkõige
kodustesse ettevõtmistesse. Pere oskab su ponnistusi väärtustada.
KAALUD
Teiste inimeste soovid ja eesmärgid võivad sinu omadest sootuks erineda, neil pole ka tahtmist su sõna kuulata. Pole mõtet närve rikkuda asjade pärast, mida sa muuta ei saa.
SKORPION
Tahad kõike ja korraga! Liiga palju ette võttes jääd aga paratamatult jänni, sest
kõige jaoks ei jätku aega ja energiat.
AMBUR
Tegutsed uljalt ja oma äranägemise järgi. Järgmisi samme paika seades peaksid aga mõtlema ka sellele, kuidas sinu tegevus su lähedasi mõjutab.
KALJUKITS
Oled veidike nukras meeleolus. Vajad sõpru, keda saaksid täielikult usaldada, kelle rinna najal vajaduse korral ka peatäie nutta saaks.
VEEVALAJA
Saad autoriteetide poolehoiu osaliseks, kui julged neile avalalt silma vaadata ja oma arvamust avaldada. Pugemise ja lipitsemise abil võib heakskiidu välja teenida vaid nõrgalt juhilt.
KALAD
Mingid suletuna paistnud uksed on täna äkitselt ristseliti valla. Seega – ole aktiivne ja anna minna! Takistustest, mis varem ületamatud tundusid, on nüüd lihtne jagu saada.

SÜNNIPÄEVALAPSELE: Palju õnne, Kaalud! Uuel aastal keskendu hetkes elamisele. Halb on see, kui minevik sind takistab, samuti ei saa sa end õnnelikuna tunda juhul, kui tegeled palavikuliselt tulevikuks valmistumisega. Ole õnnelik siin ja praegu, naudi armastust ja seksi – sul on võimalik olla koos just selle inimesega, kes sind rõõmsaks teeb!

Nimepäevad: ATSO, ATKO, ATS, ASSO, HASSO

Tänased sünnipäevalapsed: RAIMOND VALGRE, KALJU LEPIK, MANIVALD KESAMAA, AIN PROSA

Telli „Eesti horoskoop 2018“ soodushinnaga: raamat24.ee, 666 2233, tellimine@kirjastus.ee