Horoskoop

Päevahoroskoop, 9. oktoober: Vähk kohtub kasulike inimestega, Neitsi ja Ambur naudivad armusuhteid

Astroloog Maria Angel 09.10.2017, 06:49

JÄÄR
Luba endale iga päev midagi rahuldust pakkuvat. Kui miski ka kehvasti välja
kukub, tuleta meelde, et pole halba ilma heata ja ürita juhtunu häid külgi märgata.
SÕNN
Sa ei kaota pead, liigud edasi samm sammult. Võimalik on uute tutvuste tekkimine, aga ka mõni vana, soiku jäänud suhe võib taas hoogu koguda.
KAKSIKUD
Tasub uuesti ette võtta ka need asjad, mis on kord pooleli jäänud. Usu, sul on püsivust, energiat ja tahtejõudu eesmärgini jõudmiseks.
VÄHK
Satud nagu muuseas õigel ajal õigesse kohta ning sulle kasulike inimestega juttu ajama. Soodne aeg äriasjade edendamiseks.
LÕVI
Põhimõtteliselt on sul ju tegevuskava ammust ajast valmis, pole vaja enam kauem oodata, asu seda ellu rakendama.
NEITSI
Aeg võib tuua mitmeid huvitavaid kohtumisi, naudid flirtimist ja isegi kui see pole su eesmärk, võid kellegi endasse tõsiselt armuma panna.
KAALUD
Ära mängi inimsuhetega, on tõenäoline, et keegi teine on tunduvalt parem strateeg ja lõppkokkuvõttes jääd sina ses mängus hoopiski kaotajaks.
SKORPION
On olemas nii mõnigi hea inimene, kes sind hoiab ja su tegemistele kaasa elab.
Oska seda hinnata, näita välja hoolimist ja tänutunnet.
AMBUR
Ole uuele avatud, üllatused suhete vallas võivad päeva sinu jaoks teha tunduvalt nauditavamaks, kui üldse unistadagi oled julgenud.
KALJUKITS
Teiste inimeste tegude eest ei saa sina vastutust enda õlgadele võtta, ometi võib nende tegevus sulle nüüd üksjagu mõju avaldada.
VEEVALAJA
Ära heida meelt – saad tegelikult kõigega hakkama. Sul tuleb end kokku võtta ja pingutada, siis jõuad tänase päeva jooksul olulised asjad valmis.
KALAD
Sul on suured unistused, tuleb vaid otsustada, millest teed pidi ja kellega koos sa nende poole rühid. Ära astu ühtki sammu enne, kui oled veendunud, et see on tõesti õige ja vajalik.

SÜNNIPÄEVALAPSELE: palju õnne, Kaalud! Uuel aastal on sul palju energiat ning mõistus vahe, suurepäraselt edeneb vaimne töö. Ent pead valmis olema oma ideede eest seisma, oma seisukohti kaitsma. Tekkida võib pingelisi olukordi. Mida kõrgem on su positsioon, seda enam pead valmis olema
võimuvõitluseks.

Nimepäevad: RIIN, RIINA, RIINE, MARINA, MARIN

Tänased sünnipäevalapsed: MIHKEL AITSAM, ASTA KASS, CAMILLE SAINT-SAENS, JOHN LENNON

Telli „Eesti horoskoop 2018“ soodushinnaga: raamat24.ee, 666 2233, tellimine@kirjastus.ee