Horoskoop

Päevahoroskoop, 5. jaanuar: Sõnni viib sihile enese nautimine, Vähk ei tohi unustada naeratamist

Eesti Naine 05.01.2018, 08:22

Jäär

Sulle heliseb täna kosmiline äratuskell, andes teada, et su vastutuskoorem jätkab kasvamist, samal ajal kui aeg nende täitmiseks aina väheneb. Aega pole raisata, mida varem alustad, seda suurem võimalus on sul lõpetada kõik ülesanded õigeaegselt. Selle asemel, et tegeleda mitme asjaga korraga, sea asjad tähtsuse järjekorda ning lahenda ülesanded ühekaupa. Väikeste eesmärkide ajagraafikusse on efektiivsem kui lõppeesmärgile keskendumine.

Sõnn

Sinu tee viib järjekindlalt sihile lähemale, ilma, et väsitaksid end sealjuures liialt. Veelgi tugevam pingutamine ei tähenda ilmtingimata suuremat jõudlust. Vastupidi, hoopis enese nautimine tundub olema see võti, mis viib sind täna saavutusteni. Eesolevatele ülesannetele keskenduda on  lihtsam, kui oled mänguline. Ära püüa lahti tõlgendada seost sinu õnne ja tegutsemise vahel. Naudi oma vallatut meelt ja näita teistele, milleks oled võimeline.

Kaksikud

Ehkki pigem väldid vestlusi oma kirgede teemal, tahad täna kellelegi midagi südamelt ära rääkida. Võid esialgu kõhelda, kas on mõistlik on kõige sügavamaid mõtteid avalikustada, kuid kohaned kiiresti emotsionaalse olukorraga, kui alustad vestlust.  On lihtsam ulpida postiivsetes tunnetes kui oppuda negatiivsuse süngusse. Kuid pimeduses on peidus võluvägi ja sinu ülesanne on minna sinna ning näidata valgust, et kõik näeksid praeguste probleemide allikat. Teadmatus on hirmsam kui probleemid, millega silmitsi seistakse.

Vähk

Tahad õppida oma kõrval seisvatelt inimestelt nii palju kui võimaik, kuid see ei tähenda, et oleksid valmis kulutama aega sotsiaalseks vestluseks. Sooviksid, et suudaksid välistada jutuajamisest kõik üleliigse ja minna otse teema tuumani. Teised võivad pidada sind liialt tõsieks. Ehkki sa ei taha, et su tähelepanu hajuks, muudab mõistlik väike huumor atmosfääri helgemaks ja innustab kõiki naeratama.

Lõvi

Oled täna eriliselt terane, hinnates oma võimalusi ja otsustades, mida edasi teha. Selle asemel, et toetuda oma vaistule ja reageerida spontaaselt, pea aru, millised tegevused teenivad eesmärke paremini pikaajalises plaanis. Võta eest roosad prillid, aseta jalad tugevasti maha ja esita uhkelt oma plaanid. Sõnad, mis on kõva häälega välja öeldud, lähevad tõenäolisemalt täide.

Neitsi

Võid püüda täna oma tundeid peita ja kujutada endast tõsisemat inimest. Elad kujutluses, et oma haavatavuse näitamine näitab iseloomu nõrkust. See on hoopis sinu hirm saada hukka mõistetud, mis sunnib sind hülgama väärikuse ning esinema kellegi teisena. Peites oma tõelised tunded kaotad oma jõu.

Kaalud

Sinu rikas siseelu võib juhtida su tähelepanu kõrvale tänastest kohustustest või toita sinu hinge tähenduslikul moel. Õnneks pole tegemist pelgalt uitmõttega, suudad ise juhtida oma fantaasiate ja ulmade suunda. Kuid reaalsus võib erineda kujutelmast. Kui su alateadvus pulbitseb, ära proovi seda välja lülitada, sest takistamine ainult kasvatab seda voogu. Lase end mõtetel viia sinna kuhu need kannavad. Lõpuks su aju rahuneb, lubades olulistel sõnumitel sinu teadvuseni jõuda. Sinu vaistu hääl on õrn, kuid selle toime on sügav,

Skorpion

Peaksid marssima omaenese rütmis, kuid teised ajavad sind rütmist välja ning ning oma sisemist trummarit on sul selles müras raske eristada. Üheltpoolt võiksid leppida ja lihtsalt käia sama sammu kõigi teistega. Teisest küljest võiksid käituda radikaalsemalt ning kogu sellest mürast ja kärast ajutiselt eemalduda, et lasta kõlada valjult ja selgelt omaenese laulul.

Ambur

Tavaliselt eelistad vaadata tervikpilti, mitte üksikasju. Kahjuks ei ole sul võimalik oma tööga edasi minna, kui sa teadlikult ei keskendu igale detailile suisa analüütiliselt. Kui väldid edukalt kõike, mis tähelepanu kõrvale juhib, saad päeva lõpuks preemiaks näha mõõdetavaid edusamme, koos võimalusega seigelda oma kujutlustes hilisõhtul.

Kaljukits

See, et mäletad oma unenägu, ei ole veel piisav selle täide minemiseks. Meenuta sellest nii palju detaile kui võimalik, isegi kui kasutad selleks rohkem fantaasiat kui mälu.. Mida spetsiifilisemad on su kujutlused, seda suurem on võimalus see unistus ellu manifesteerida. Muhammad Ali on öelnud, et inimene, kellel pole kujutlusvõimet, pole tiibu.

Veevalaja

Sa ei taha ilmtingimata olla täna tähelepanu keskpunktis, kuid loodad siiski saada tunnustatud selle eest, mida teed. Võid arvata, et anonüümsus sobib sulle, kuid see on kahe teraga mõõk. Ehkki põgened publiku kriitilise pilgu eest, jääd ilma ka aplausist. Sinu valitud üksindus on aga tervistav, kuna võimaldab sul leida ennast.  Õnne ei tekita see, mis on su ümber, õnn tuleb alati seestpoolt.

Kalad

Kellegi tagasiside vältimine on viga, eriti, kui sulle öeldakse midagi, mida sa ei taha kuulda. On eriliselt raske olla teiste meele järgi, kuna nende vajadused on nii spetsiifilised. Ehkki su kujutlusvõime on lennukas, pead suhete loomisele ja hoidmisele lähenema siiski praktilise meelega.

Allikas: Tarot.com